Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Etkinliğini gözden geçirdiğimiz ve sürekli iyileştirdiğimiz Yönetim Sistemimizde;

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya özen gösteren, çalışanlarımızın bilgi ve kabiliyetlerini eğitimlerle sürekli destekleyen bir anlayışı benimsemektedir.

Çalışanlarımıza ve ziyaretçilerimize güvenli bir çalışma ortamı yaratan, Çevreye ve doğal kaynaklara azami özeni gösteren, sürdürülebilir yüksek kalite standartlarında üretilen ve koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlayan, sahip olduğumuz kalite belgeleriyle hem müşteri hem de çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutmak anlayışı içerisinde ürün ve hizmetlerimizi gerçekleştirmektir.

Sürekli değişen ve gelişen pazar koşullarında teknolojiyi takip etmek, mevcut kalite yönetim sistemimize uymak ve bu sistemin tüm paydaşlarımızla beraber sürekli iyileştirip geliştirilmesini sağlamak.

Etik değerlere önem vermek, çevre ve iş güvenliği unsurlarını göz önünde bulundurmak, sürekli riskleri değerlendirmeleri yapıp riskleri kontrol altında tutarak güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, toplum ve insan menfaatlerini ön planda tutarak “TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ”ni uygulamak başlıca kalite politikamızdır.