Müşterimizden gelen teknik ürün bilgilerini, alanında uzman metalürji mühendislerimizin değerlendirmeleri neticesinde aşağıda ki satış alternatifleri ile çözüme kavuşturmaktayız.

Proje Satışları 

Tüketiciye, Sürdürülebilir kalite avantajı sunan bir seçenektir.
OEM firmaları için detaylı çalışma yapılarak (APQP Ekibi) işbirlikçi bir mantıkla ürünlerin analizini yapılır. Akabinde Numune süreci parçanın üretilebilirliği numune için PPAP dosyaları hazırlanarak müşterilerimize numune ile birlikte sunulmaktadır. Numune ve seri imalat süreçlerinde, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sorumlu mühendislerimiz ilgili kişilerle sürekli iletişim halindedir. Böylece sorunsuz ürün ürettirilip, sürdürülebilir ürün tedariği gerçekleştirilmiş olur.
Ürün şartnamesine yada özel isteğine göre üretilmiş, (just in time felsefesi ile) Müşterimizin bizden istediği dönemlerde istediği miktarda teslim edilmek üzere alınan siparişlerdir.
Sipariş miktarı min.1 döküm olarak alınır. (Döküm miktarı üretici firmaya göre değişkenlik göstermektedir.)
Sipariş tarihi, Üretici firmanın konumu ve ürünün özelliklerine göre teslim tarihinden min.4 hafta ile max.16 hafta önce olmaktadır.
Genellikle OEM – OES vb. malzeme üreten öngörülü ve planlı otomotiv yedek parça imalatı yapan firmaların tercih ettiği uygulamalardır.

Kampanya Satışları 

Tüketiciye, Fiyat avantajı sunan bir seçenektir. Ürün üretilmeden önce alınan siparişlerdir. Sipariş miktarı min (2,5 ton) 1 paket sipariş kabul edilir. Ürün üretildikten sonra siparişin tamamı tamamı direk müşteriye sevk edilir. Genellikle tek kesit malzemeden yüksek tonajlı kullanan talaşlı imalat yada Sıcak Dövme işlemi yapan üreticilerin ve Bölgesel Çelik Tüccarı partnerlerimiz tercih ettiği bir seçenektir.

Serbest Stoktan Satışlar

Tüketiciye, Esnek çalışma ve stok maliyeti avantajı sunan bir seçenektir. Paydaşlarımızın dilediği adet boy ve miktarda alım yapabildiği seçenektir.
Uygun şartlarda aynı gün içinde dahi sipariş alınıp teslim edilebilmektedir.
Tüm paydaşlarımızın tercih ettiği bir seçenektir.